Skip links

Alin’s Cafe Restoran – İzmir

Alin’s keşfi İzmir’de yaşayan birisi için Amerika’yı yeniden keşfetmek gibi olsa da İzmir’de yaşamayanlar için, İzmir’e gelecekler için, ileride İzmir’de yaşamak isteyenler için, İzmir’e gönülden bağlı olanlar için bilinmesi gereken mekanların başında geldiğinden biz İzmir Sonradan Gurmeler’i olarak bu haftaki keşfimizi Alin’s’te yapmaya karar verdik. Alin’s her zamanki gibi bizi hayal kırıklığına uğratmadı ve mekanın dekorasyonu ve çalışanlarının içtenliğiyle kendimizi evimizde gibi hissetmemizi sağladı. Biz Sonradan Gurmeler olarak Alin’s’te penne arabbiata, tavuklu krep, istiridye soslu tavuk ve fırında makarna yedik ve limonata ve White mocha içtik. Alin’s alışılagelmiş bir Türk mutfağı olmasa da Alin’s’te hamburgerlerden aperatiflere, çeşit çeşit makarnadan Uzak Doğu mutfağına, etli&tavuklu yemeklerden pizzalara her damak zevkine uygun yemeği bulmak mümkün. Yeri dolayısıyla her İzmir’linin hayatında en az bir kere kesin gittiği Alin’s bundan sonra da İzmirlilerin her daim uğrak mekanı olacaktır. Biz İzmir Sonradan Gurmeler’i Alin’s’i seviyoruz ve herkese öneriyoruz 🙂

Keşfe devam..

Elif İnan

Alin’s Cafe-Restaurant
Kıbrıs Şehitleri Cd. No:55
Alsancak/İZMİR
0232 465 06 66- 465 33 66

Yorum Yap

Adınız*

Website

Yorum

  1. Alsancak şubenizin müdavimi olarak Bostanlı ya açtığınız şube değerlendirmesi;
    Hizmet kalitesi -1/10 (Thai Chicken s. siparişine fajita getiren bir zihniyet, minimum 35 dak. servis süresi, soğuk içecekler siparişten en erken 5 dakika önce servis edilmesi gerekirken zamana oynamak adına dakilar evvel servis edilmekte. Üstüne üstlük buzların su olduğu görülmesine rağmen uyarmadan değişimin yapılmaması. Daha sonra gelen hemen yanımızdaki masaya sırf tanıdık diye dakikalar içinde servis yapılması. Bayan müşteriye içecek ve buz servisi sadece önüne konarak yapılmaz. Bundan bihaber garsonlar. Siparişin yanlış geldiği şikayetinde ise müşteri değiştirdi siparişi yalanı vb.)
    Lezzet: Hayatımda yediğim en rezil krepti yediğim. Adında thai vardı diye herhalde soya sosuna abanılan bir thai chick. Kupkuru fırında makarna.
    Ortam: 3/10 Üst kat resmen mutfaktan kaynaklanan bir duman altı vaziyetinde.
    Her şey yetmezmiş gibi dandik elektrik tesisatınız şarj cihazımı yedi. Alsancak şubesindeki güzel hizmeti bilmesek bir daha adım atmazdık Alins e sanırım.